W związku z napływającymi prośbami o przedłużenie terminu dostarczania prac na konkurs „Moja mała Ojczyzna”, data składania prac została przesunięta na 19 października. Namaluj obraz, zrób zdjęcie lub film – czym dla Ciebie jest mała Ojczyzna? Może widokiem z okna, miejscowymi legendami charakterystycznym punktem w okolicy, ulubionym miejscem spotkań mieszkańców? Zachęcamy do udziału w konkursie organizowanym przez PERN S.A., na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: laptopy i smartwatche.

Czekamy na prace pokazujące ważne dla autora miejsce – pejzaż lub detal urbanistyczny, przyrodniczy, zabytek. Obraz, zdjęcie lub film powinien podkreślać jego unikalność, walory i urok lub inne elementy. Dodatkowo chcielibyśmy, aby autor krótko napisał, dlaczego przedstawione miejsce jest wyjątkowe i warto je odwiedzić.

Kto może wziąć udział?

Każdy mieszkaniec gminy objętej inwestycją PERN – Budowa II nitki Odcinka Pomorskiego, tj.:

 • województwo mazowieckie: Słupno, Radzanowo, Bielsk, Gozdowo, Mochowo, Szczutowo, Sierpc,
 • województwo kujawsko-pomorskie: Rogowo, Rypin, Osiek, Brodnica, Bobrowo, Jabłonowo Pomorskie, Świecie nad Osą, Łasin,
 • województwo pomorskie: Gardeja, Kwidzyn, Ryjewo, Gniew, Pelplin, Subkowy, Tczew, Pszczółki, Suchy Dąb, Cedry Wielkie, Pruszcz Gdański, miasto Gdańsk.

Termin nadsyłania prac: 19 października 2020 r., godz. 12:00.

Regulamin konkursu

 

Jak wziąć udział?

Pamiętaj, aby przed przystąpieniem do konkursu bardzo uważnie przeczytać regulamin i wysłać pracę wraz z niezbędnymi załącznikami. Możesz zgłosić swoje prace do obu kategorii lub wybrać ulubioną:

Praca plastyczno-techniczna:

  • Forma wykonania – technika wykonania dowolna.
  • Format pracy – A4.
  • Jedna osoba może zgłosić maksymalnie 2 prace.
  • Odpowiednio zabezpieczoną przed zniszczeniem pracę należy wysłać z uzupełnioną metryczką i zgodami (dostępne w regulaminie) oraz opisem na dane Organizatora:

                                      PERN S.A., Dział Komunikacji, ul. Wyszogrodzka 133, 09-410 Płock

z dopiskiem „Moja mała Ojczyzna” – II nitka

Praca multimedialna:

Czekamy na Twoje prace!